Naujienos

Lietuvos Rizikos ir Privataus kapitalo asociacija

Startuolis „Multiorders“ pritraukė investiciją iš „Startup Wise Guys“

Lietuvoje pernai rudenį įkurtas e. komercijos startuolis „Multiorders“ pritraukė 100.000 Eur investiciją iš „Startup Wise Guys“ akceleravimo fondo. Investicija skirta vystyti jaunos bendrovės sprendimą ir plėstis į užsienio rinkas.

„Multiorders“ keliose skirtingose interneto platformose prekiaujantiems (pvz., „Amazon“, „eBay“ ir „Etsy“) ir kelių skirtingų kurjerių ar pašto bendrovių paslaugomis besinaudojantiems asmenims ir smulkioms įmonėms siūlo sprendimą, leidžiantį vienoje vietoje matyti ir valdyti užsakymus bei jų pristatymą.

Startuolio idėja pradėta plėtoti prieš keletą metų, o UAB „Multiorders solutions“ įkurta 2019 m. liepą. Įmonei vadovauja Domantas Bakutis (CEO), Vytas Klimavičius (CTO) ir Georgijus Zelenkovas (CFO). Bendrovė, „Creditinfo“ duomenimis, turi 8 darbuotojus. Bet anot įkūrėjų, kasdienėje veikloje jiems talkina dar 10 specialistų.

Pasak investuotojų, „Multiorders“ pritraukė jau daugiau nei 4.500 registruotų vartotojų ir apdorojo per 6 mln. užsakymų, vadinasi, startuolis turi rinkai reikalingą produktą ir potencialo.

„Norint užauginti e. komercijos verslą, reikia nuolat optimizuoti kaštus, bei automatizuoti vidinius procesus. Taipogi labai svarbi daugiakanalė prekyba, kuri leidžia jūsų parduodamam produktui būti pastebėtam platesnės auditorijos. Būtent su tuo padedame klientams“ — sako Domantas Bakutis, startuolio vadovas.

Jis priduria, kad gauta investicija bus skirta plėsti pardavimų komandą ir įgyvendinti strategines partnerystes.

„Ilgalaikės tendencijos rodo, kad internetinė prekyba atsikanda vis didesnį pyrago gabalą iš tradicinės mažmeninės prekybos, vien 2020 m. tikimasi 20% siekiančio e. prekybos šuolio. „Multiorders“ komanda turi aukštas ambicijas ir puikų produktą, kuris padeda e. parduotuvėms efektyviai valdyti verslą“ — fondo sprendimą investuoti grindžia Dmitrijus Sosunovas, „Startup Wise Guys“ partneris.

Fondas „Startup Wise Guys“ yra sudėtinė programos „Akceleravimo fondas“ dalis. Ši programa finansuojama ES lėšomis per „Invegą“.

Beje, „Startup Wise Guys“, neseniai sukirto rankomis su Europos rekonstrukcijos ir plėtros banku (ERPB). Partnerystė sudaryta „Fintech 4“ programos, spalio mėnesį startuosiančios Vilniuje, laikotarpiui. Į ją atrinkti startuoliai taip pat galės gauti iki 100.000 Eur pradinę investiciją ir dalyvaus iki 5 mėnesių truksiančioje intensyvioje programoje.

Plačiau: https://www.vz.lt/technologijos-mokslas

Daugiau naujienų:

„INVL Baltic Sea Growth Fund“ investuoja į pirmaujantį medicininės mobilumo įrangos gamintoją
Investuotojai tiki saulės jėgainių startuoliais
Reklamos technologijų startuolis „RedTrack“ pritraukė beveik 0,5 mln. Eur investiciją
Koinvesticinis fondas investavo į dirbtinio intelekto sprendimą širdies ligoms tirti
„Livonia Partners“ pardavė savo pirmąją investiciją – estų „Thermory“
Baltijos šalių privataus ir rizikos kapitalo rinkos apžvalga 2010–2019 m.
„INVL Baltic Sea Growth Fund“ fondas įgijo kontrolinį „Eco Baltia“ akcijų paketą
Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankas įsitraukia į Baltijos startuolių ugdymą
LitCapital sėkmingai realizavo UAB NNL LT investiciją
Lietuvos rizikos ir privataus kapitalo asociacija: nauja valdyba, iššūkiai ir pagalba verslui