Naujienos

Lietuvos Rizikos ir Privataus kapitalo asociacija

Po “Swedbank” investicijos, galutinis “Practica Capital” fondo dydis pasiekė 28,5 mln. eurų

Spalio 15d., 2020 - Pirmaujanti Lietuvoje ir Baltijos šalyse rizikos kapitalo fondų valdymo įmonė „Practica Capital“ paskelbė apie sėkmingai užbaigtą fondo „Practica Venture Capital II“ lėšų pritraukimo paskutinįjį etapą, po kurio galutinis fondo dydis pasiekė 28,5 mln. EUR.

Pagrindinis “Practica Venture Capital II” investuotojas yra UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“), kuri investuoja įgyvendinant Lietuvos Respublikos Ekonomikos ir Inovacijų ministerijos finansinę priemonę „Plėtros fondas I“, finansuojamą iš Europos regioninės plėtros fondo (ERPF). Taip pat į fondą yra investavę irPractica Capital kartu su kitais vietiniais ir užsienio privačiais investuotojais.

Šio paskutiniojo lėšų pritraukimo etapo metu į fondą investavo „Swedbank investicijų valdymas“, didžiausia II pakopos pensijų fondų valdytoja Lietuvoje. Investicijos dydis siekia 2 mln. EUR. Iš visų Lietuvoje veikiančių pensijų fondų, tai yra pirmoji tokio tipo investicija į ankstyvos stadijos rizikos kapitalo fondą Lietuvoje.

Daugiau naujienų:

Emocinės sveikatos stiprinimo programą sukūręs startuolis „Mindletic“ pritraukė 500 tūkst. EUR investiciją
METIDA joins Lithuanian Private Equity and Venture Capital Association
BaltCap closes the third buyout fund at record size
Ieškome Komunikacijos ir partnerysčių vadovo (-ės)
LitCapital investicija iš Lietuvos – tarp Invest Europe paminėtų geriausių 2015-2019 Vidurio ir Rytų Europos investicijų
Asociacija plečiasi – Vilniaus universiteto fondas papildė narių gretas
2010 metais įsteigtas pirmasis LitCapital fondas KŪB LitCapital I dešimtuosius finansinius metus užbaigė su 6.83 mln. grynojo pelno rezultatu
„Practica Capital“ rizikos kapitalo fondas investavo 1mln. Eurų į biotechnologijų startuolį „Droplet Genomics“
Opcionų patrauklumo reitinge Baltijos šalys užėmė pirmą vietą
„Inmedica“ tęsia plėtrą vakarų Lietuvoje – įsigijo dvi įmones Klaipėdoje