Naujienos

Lietuvos Rizikos ir Privataus kapitalo asociacija

Naujo 100 milijonų eurų „INVL Asset Management“ fondo tikslas – tvarios investicijos į žemę ir miškus

Lapkričio 11d., 2020m. Viena didžiausių Baltijos šalyse turto valdymo įmonių „INVL Asset Management“ įsteigė fondą  „INVL Tvaraus miško ir žemės ūkio paskirties žemės fondas II“ (TMŽF II). Pirmojo platinimo metu į fondą pritraukta 32,45 mln. eurų privačių investuotojų lėšų, o jo tikslinis dydis – 100 mln. eurų. Fondas investuos į tvariai plėtojamą mišką bei žemės ūkio paskirties žemę Baltijos jūros regione bei Vidurio ir Rytų Europoje.

Naujasis INVL fondas registruotas Liuksemburge ir administruojamas vieno didžiausių fondų paslaugų teikėjų Europoje „Apex Group“. TMŽF II skirtas instituciniams ir privatiems investuotojams iš ES šalių. 

„Šį fondą laikome 2017 metais startavusio „INVL Baltijos miškų fondo I“ tęsiniu, tik universalesniu ir gerokai platesnės geografijos. Sukaupta patirtis ir investuotojų pasitikėjimas paskatino realizuoti idėją  sukurti ilgalaikius, aukščiausios kokybės miškų ir žemės ūkio paskirties žemės portfelius, ir juos valdyti taikant griežčiausius tvaraus miškininkystės ir žemdirbystės standartus. Įgyvendinant šiuos tikslus mes fondui nenustatėme jokių laiko rėmų – jo trukmė neribota“,   sakė „INVL Asset Management“ Privataus kapitalo padalinio vadovas Vytautas Plunksnis.

Pasak jo, maksimalus fondo dydis bus ribojamas ir negalės viršyti 200 mln. eurų, tačiau investuotojų sudėtis galės keistis, vieniems jo dalyviams pasinaudojant teise per tam tikrą laiką palikti fondą, o jų vietą užimant kitiems.

Daugiau naujienų:

BaltCap closes the third buyout fund at record size
Ieškome Komunikacijos ir partnerysčių vadovo (-ės)
LitCapital investicija iš Lietuvos – tarp Invest Europe paminėtų geriausių 2015-2019 Vidurio ir Rytų Europos investicijų
Asociacija plečiasi – Vilniaus universiteto fondas papildė narių gretas
2010 metais įsteigtas pirmasis LitCapital fondas KŪB LitCapital I dešimtuosius finansinius metus užbaigė su 6.83 mln. grynojo pelno rezultatu
„Practica Capital“ rizikos kapitalo fondas investavo 1mln. Eurų į biotechnologijų startuolį „Droplet Genomics“
Opcionų patrauklumo reitinge Baltijos šalys užėmė pirmą vietą
„Inmedica“ tęsia plėtrą vakarų Lietuvoje – įsigijo dvi įmones Klaipėdoje
INVEGA: Ketinama steigti Gynybos investicijų fondą, investuosiantį į inovatyvias gynybos ir saugumo srities įmones
„LitCapital“ fondas laimėjo prestižinį metų apdovanojimą už geriausią sandorį Centrinėje ir Rytų Europoje