Naujienos

Lietuvos Rizikos ir Privataus kapitalo asociacija

„INVL Baltic Sea Growth Fund“ fondo dydis baigus platinimą pasiekė 165 mln. eurų

Didžiausiam privataus kapitalo investiciniam fondui Baltijos šalyse „INVL Baltic Sea Growth Fund“ sėkmingai užbaigus platinimą, jo dydis pasiekė 164,7 mln. eurų. Fondą valdo viena pirmaujančių turto valdymo bendrovių Lietuvoje „INVL Asset Management“.

„Džiaugiamės investuotojų pasitikėjimu ir platinimo rezultatu. Pritrauktas lėšų kiekis yra visiškai pakankamas fondo strategijai įgyvendinti, todėl nusprendėme nepratęsti platinimo termino ir skirti visą savo energiją pagrindiniam tikslui – vertės kūrimui mūsų investuotojams bei įmonėms, į kurias bus nukreiptos mums valdyti patikėtos lėšos. Aktyviai dirbame su keletu naujų investicijų, kurios leistų išnaudoti komandos gebėjimą įgyvendinti kompleksinius bei didelį augimo potencialą turinčius sandorius“, - sakė „INVL Baltic Sea Growth Fund“ vadovaujantis partneris Darius Šulnis.

Pasak jo, „INVL Baltic Sea Growth Fund“ sieks pakartoti „Invaldos INVL“ sėkmę – palyginamuosiuose sandoriuose šios bendrovės sugeneruota istorinė vidutinė metinė grąžos norma (angl. IRR) buvo 27 proc. (bruto), o pinigų daugiklis siekė 2,4x.

Fondas sieks suformuoti diversifikuotą portfelį ir orientuosis į 10-30 mln. eurų vertės investicijas Baltijos jūros regiono bendrovėse, turinčiose didelį augimo potencialą bei gebančiose veikti augančios pasaulinės konkurencijos sąlygomis (sandoriai, kuriems įgyvendinti reiks didesnių investicijų, galės būti vykdomi kartu su fondo koinvestuotojais). „INVL Baltic Sea Growth Fund“ orientuosis į plėtros kapitalo, įmonių išpirkimo ir „investuok ir vystyk“ projektus. Planuojama, kad iš viso fondas investuos į 8-12 įmonių. Nuo pirmojo platinimo pabaigos „INVL Baltic Sea Growth Fund“ jau yra investavęs į dvi bendroves, veikiančias sveikatos priežiūros ir inžinerinių paslaugų srityse.

Daugiau naujienų:

VERSLO ISTORIJOS
Lietuva – finansinių technologijų rinkos lyderė Europos Sąjungoje
Apklausa: startuoliai palankiai vertina Lietuvos ekosistemą, bet stokoja finansavimo
„Practica Capital“ rizikos kapitalo fondas investavo į Latvijos startuolį „Edurio“
Investicijoms į startuolius – palankesnės sąlygos
VŽ: Padengusi virš 3 mln. Eur įsipareigojimų „Saurida“ baigė restruktūrizavimą
Centrinės Europos PE tyrimas
VERSLO ISTORIJOS
EIB steigia regioninį biurą stiprindamas savo dalyvavimą ir veiklą Baltijos šalyse
Rekordinis „LitCapital“ pelningumas 2019 m.