Naujienos

Lietuvos Rizikos ir Privataus kapitalo asociacija

Centrinės Europos PE tyrimas

Šis Deloitte Centrinės Europos (CE) privataus kapitalo pasitikėjimo tyrimo leidimas atskleidžia, kad beveik pusė respondentų (46 proc.) tikisi, kad ekonomika blogės. Be to, beprecedentis skaičius- 48% mūsų respondentų tikisi, kad sumažės įmonių susijungimų ir įsigijimų sandorių kaina. Atsižvelgiant į padidėjusį atsargumą Centrinės Europos regione, Baltijos šalims dar tebėra tinkamas laikas parduoti. Kaip bebūtų, faktiškai ekonomikos fonas dar nepakitęs. Tačiau mes jau galime būti arti pokyčio taško.

Susijungimai ir įsigijimai Lietuvoje buvo palyginti aukšti per pastaruosius šešis mėnesius atsižvelgiant į pasirašytų sandorių skaičių- Baltik Vairas UAB pardavimas Liuksemburge įsikūrusiai KJK Management SA, LitCapital Asset Management  vystymas Medicinos paslaugų grupės UAB, kurią įsigijo Olandijos Affidea BV,Danpower Baltic UAB pardavimas Idex Groupe SAS, GV Group UAB ir Serviso kontraktų centras UAB pardavimas UAB Avitelos prekybai, Milviteka UAB, kurią įsigijo Prancūzijoje įsikūrusi įmonė Precia Molen, Royalton Partners Limited vystymas Litcargus UAB, vėliau pardavimas Gateway Airport Services UAB, Krekenavos agrofirmos AB pardavimas Estijos BaltCap ir keletą kitų.

Profesionalų pasitikėjimas CE privataus kapitalo rinka pamažu blogėja. Švelnus indekso nuosmukis per pastaruosius dvejus metus įsibėgėjo ir nukrito iki 87 - žemiausio lygio per septynerius metus ir penktojo žemiausio per apklausos istoriją.

Tikimės, kad jums bus įdomūs apklausos rezultatai ir jie suteiks jums naujų įžvalgų rinkoje. Sužinokite daugiau apie tyrimo rezultatus, įskaitant duomenis apie ekonominį klimatą, skolų prieinamumą ir investuotojų dėmesį.

Tyrimą galite parsisiųsti čia.

Daugiau naujienų:

VERSLO ISTORIJOS
Lietuva – finansinių technologijų rinkos lyderė Europos Sąjungoje
Apklausa: startuoliai palankiai vertina Lietuvos ekosistemą, bet stokoja finansavimo
„Practica Capital“ rizikos kapitalo fondas investavo į Latvijos startuolį „Edurio“
Investicijoms į startuolius – palankesnės sąlygos
VŽ: Padengusi virš 3 mln. Eur įsipareigojimų „Saurida“ baigė restruktūrizavimą
„INVL Baltic Sea Growth Fund“ fondo dydis baigus platinimą pasiekė 165 mln. eurų
VERSLO ISTORIJOS
EIB steigia regioninį biurą stiprindamas savo dalyvavimą ir veiklą Baltijos šalyse
Rekordinis „LitCapital“ pelningumas 2019 m.