Renginiai

Lietuvos Rizikos ir Privataus kapitalo asociacija

SUPERINVESTORTHE #1 LP/GP RELATIONS EVENT

17 – 20 November 2020 | Virtual event
View website

1,400+ attendees. 450+ LPs. 600+ GPs. The global meeting place for private equity LPs and GPs.

New challenges. Fresh perspectives


Join us as we reflect on the past year and compare the views of the industry’s leading lights on projections for 2021.

We’ll explore capital deployment and bottom line protection strategies, LP portfolio adjustments, shifting LP/GP alignment, conflicting views on return expectations and much more.

Keep up to speed with all the latest trends and see how your peers are tackling the industry’s biggest challenges.

Industry-leading expert speakers

220+ expert speakers will share their knowledge and expertise with you.
Companies speaking in 2020 include Ampega Asset Management | Astorg | Exponent | Goldman Sachs | J.P Morgan Asset Management | Investindustrial | Pai Partners.

01.28

The 7th Poland & CEE Private Equity Conference

7-oji Lenkijos ir Vidurio ir Rytų Europos privataus kapitalo konferencija yra vienos dienos renginys, vykstantis „InterContinental“ viešbutyje Varšuvoje 2020 m. Sausio 28 d. Konferencijoje išgirsite įspūdingus  pagrindinius pranešimus, praturtinančius panelines diskusijas ir, svarbiausia, užmegsite vertingus naujus kontaktus.

Konferencijoje dalyvaus daugiau nei 400 dalyvių iš pirmaujančių PE įmonių. Dalyvaus tokios įmonės kaip „Capital Dynamics“, EIF, IFC ir „Mid Europa Partners.

Siekdama pasiūlyti didelę vertę visiems jos lankytojams, konferencija siūlo greitą tinklaveiklos kūrimą ir specialią susitikimų programą, kurią sudaro susitikimai „vienas prieš vieną“, jiems iš anksto suteikiama kvalifikacija atsižvelgiant į jūsų profilį ir pomėgį.

Mūsų tinklas turi prieigą prie išskirtinio reklaminio kodo LTVCA_Loyalty, kad galėtumėte bilietą įsigyti su 20% nuolaida. Skaitykite daugiau apie konferenciją ir registruokitės https://pe-insights.org/poland-cee/