Renginiai

Lietuvos Rizikos ir Privataus kapitalo asociacija
11.06

Baltijos įmonių įsigijimų ir susijungmų (M&A) bei privataus kapitalo forumas 2019

2019 m. lapkričio 6 d. Rygoje vyks Baltijos įmonių įsigijimų ir susijungimų (M&A) bei privataus kapitalo forumas, kasmet suburiantis privataus ir rizikos kapitalo fondų bei investicinių bankų atstovus, patarėjus, konsultantus, įmonių vadovus ir akcininkus.

Pagrindinės konferencijos temos:

  • - Naujausios technologijų rinkos tendencijos – globalių ir vietinių veiksnių įtaka M&A rinkai
  • - Pastarųjų metų Baltijos ir Šiaurės regiono bankininkystės sektoriaus problemos – kokios įtakos jos turi fintech įmonėms?
  • - Valdybos įsitraukimas sprendžiant M&A klausimus – ar teisingai suprantame?
  • - Netradicinės investavimo sritys
  • - Naujienos Baltijos šalių M&A ir privataus kapitalo srityse
  • - Svarbiausių pastarųjų metų Baltijos šalių sandorių atvejų analizės

>> Daugiau informacijos rasite preliminarioje PROGRAMOJE (anglų k.)

M&A bei privataus kapitalo ekspertai jau dešimtą kartą susirinks į šį kasmetinį Baltijos šalių renginį. Pasak dalyvių, vienas iš svarbiausių forumo privalumų yra galimybė akis į akį pabendrauti su kolegomis. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti šią galimybę renginio dalyviams ir kviečiame dalyvauti renginiuose:

  • - Baltijos šalių įsigijimų rinkos metų sandorių apdovanojimuose
  • - Neformaliame priėmime


„Sorainen“ klientams taikoma papildoma 15 % nuolaida – registruodamiesi nepamirškite komentarų skiltyje įrašyti „Sorainen19“.

>> REGISTRACIJA

Forumą organizuoja „Sorainen“ ir Latvijos verslo dienraštis „Dienas bizness“. Renginio partneriai – verslo dienraščiai „Verslo žinios“ (Lietuva) ir „Äripäev (Estija) bei Estijos, Latvijos ir Lietuvos privataus ir rizikos kapitalo asociacijomis.

Jei turite klausimų, susijusių su galimybe skaityti pranešimą renginyje, rėmimu ar bilietų įsigijimu, maloniai prašome kreipti į „Sorainen“ verslo plėtros ir rinkodaros vadovę Latvijoje Anitą Galdiņą (anita.galdina@sorainen.com).