Apie praktiką

Jeigu esi žingeidus, gerai besimokantis ir ambicingas III – IV kurso dieninio skyriaus Ekonomikos, Finansų bei Verslo programos studentas prisijunk prie Lietuvos rizikos ir privataus kapitalo asociacijos komandos. Ši praktika suteiks galimybę ne tik iš arčiau susipažinti ir pažinti Lietuvos rizikos ir privataus kapitalo rinkos dalyvius bet ir susipažinti su jų veikla, esamais ekonominiais ir teisiniais iššūkiais, įgyti realios patirties prisidedant prie rizikos kapitalo žinomumo formavimo ir šios informacijos sklaidą ne tik Lietuvoje bet ir už jos ribų, tačiau tu taip pat gali būti atsakingas už asociacijos įvaizdžio formavimą įvairiuose socialiniuose tinklapiuose, kartu su asociacijos direktore ne tik bus galimybė dalyvauti susitikimuose su žiniasklaida bet susipažinsi su tokių susitikimų pasirengimo procesu ir kt.

Reikalavimai

  • Būtina suprasti kas tai yra rizikos kapitalas, kokia jų pagrindinė veikla, kam skirtas rizikos kapitalo investicijos ir pan.
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai
  • Kruopštumas, atsakingumas, terminų laikymasis
  • Geros anglų kalbos žinios (privaloma)
  • Privaloma pasirašyti trišalę praktikos sutartį (ar kt.)

Kontaktinė informacija

Jeigu domiesi rizikos ir privataus kapitalo veikla bei šis alternatyvus verslo finansavimo šaltinis tau nėra svetimas kaip ir tokios sąvokos kaip „verslo angelai“ ar „start-up‘as“ asociacija laukia tavo CV ir trumpo pagrindimo kodėl norėtum atlikti praktiką Lietuvos rizikos ir privataus kapitalo asociacijoje el.paštu: info@vca.lt su nuoroda “Praktika Lietuvos rizikos ir privataus kapitalo asociacijoje”. Informacija pasiteiravimui telefonu: +370 5254 6713.