banner2_1200Kviečiame dalyvauti viename svarbiausių M&A ir privataus kapitalo kasmetinių renginių Baltijos regione, Taline š. m. spalio 18-19 dienomis. Dviejų dienų konferencijoje lankysis išskirtiniai pranešėjai, daugiau nei 250 įtakingų rinkos veikėjų, vyks provokuojančios panelinės diskusijos, turėsite progą užmegzti reikiamus ryšius.

Baltijos šalių M&A ir privataus kapitalo forumas jau tapęs pagrindiniu tinklaveikos renginiu Baltijos M&A rinkos dalyviams, suinteresuotiems šiuo regionu.

Kviečiame privataus ir rizikos kapitalo fondų atstovus, konsultantus, teisininkus, investuotojus ir kitus finansinio sektoriaus dalyvius, taip pat verslo vadovus ir savininkus.

Forumas organizuojamas kartu su SORAINEN bei Estijos Verslo žiniomis Äripäev ir Lietuvos, Latvijos Verslo žinių partneriais, taip pat Lietuvos, Latvijos ir Estijos Privataus ir Rizikos Kapitalo asociacijomis.

Norėdami pamatyti programą bei užsiregistruoti, apsilankykite renginio puslapyje.

Dėl LT VCA taikomos nuolaidos kreipkitės: info@vca.lt

Kilus klausimams susisiekite su organizatoriais: jekaterina@aripaev.ee +372 667 0416 / Raido.Pajusi@aripaev.ee +372 667 0238